НОВИНИ‎ > ‎

2021

#Чорнобиль-35

опубліковано 5 трав. 2021 р., 05:09 Admin Bobrytsa   [ оновлено 6 трав. 2021 р., 16:29 ]

                                                                  
 ЧОРНОБИЛЬ... БІЛЬ...ТРАГЕДІЯ...

    26 квітня День пам'яті жертв Чорнобильської трагедії .
Чорнобиль…  Це слово стало символом горя і страждання, покинутих домівок.       
     Минуло 35 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія -- техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. 
    Ще сотні років буде тягтися чорнобильський слід крізь життя як нині живучих, так ще і ненароджених людей, доля яких тепер пов'язана з наслідками аварії на ЧАЕС, вони втрачають здоров'я, ламаються тисячі доль. Могутність і безсилля людини продемонстрував Чорнобиль. 
І застеріг, не упивайся своєю могутністю, людино, не жартуй із ним. Тому що, ти - причина, але ти і наслідок.
    Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.
    Низький уклін всім, хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу!
ПАМ'ЯТАЙМО!

Учні 9 класу Бобрицького ліцею вшанували пам'ять ліквідаторів та провели виховну годину "Чорнобиль не має минулого".Земля – колиска людства

опубліковано 5 трав. 2021 р., 04:50 Admin Bobrytsa   [ оновлено 6 трав. 2021 р., 16:30 ]

    Земля – колиска людства. Вона носить на собі океани, хмари та їхні тіні, розкривається джерелами, пускає в небеса птахів, вбирає в себе всі сніги й дощі, дає всьому життя. Наше спільне щастя – жити на планеті Земля, у цьому дивосвіті природи, спілкуватися з нею. Учні нашого ліцею посадили квіти на шкільному подвір'ї.
22 квітня – Міжнародний день Землі

опубліковано 5 трав. 2021 р., 04:29 Admin Bobrytsa   [ оновлено 6 трав. 2021 р., 16:27 ]

    Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. 

    Саме, 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і, в той же час, корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища.


     

ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

опубліковано 23 квіт. 2021 р., 05:04 Admin Bobrytsa   [ оновлено 27 квіт. 2021 р., 16:32 ]

       
       16 квітня учні та працівники Бобрицького ліцею долучилися до Всесвітньої акції з благоустрою "За чисте довкілля". Всі разом прибрали та посадили квіти біля знаку, що на в'їзді до села Бобриця та прибрали територію вздовж дороги.
Вчитися цікаво

опубліковано 23 квіт. 2021 р., 04:09 Admin Bobrytsa   [ оновлено 27 квіт. 2021 р., 16:47 ]

 
       Фізика - наука дуже цікава! Це одна з основних наук про природу. Вона складна, в ній багато формул. Але її вивчення розповість про те, як влаштований наш світ. Фізика в нашому житті є всюди.
        В нашому ліцеї пройшов фізичний квест "Ключ до знань". Під час квесту, команди розв'язували логічні завдання, визначали оптимальні маршрути переміщення, шукали оригінальні розв'язання та підказки.

 


Пам'ять про загиблих учасників АТО

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 01:23 Admin Bobrytsa   [ оновлено 23 квіт. 2021 р., 03:46 ]

    14 квітня 2021 року, з нагоди сьомої річниці з дня початку АТО, в пам'ять про загиблих учасників бойових дій які віддали своє життя за Україну, учні Бобрицького ліцею вшанували пам'ять загиблих героїв та поклали квіти до могили загиблого Руслана Конюші.
  
  


ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ

опубліковано 13 квіт. 2021 р., 23:10 Admin Bobrytsa   [ оновлено 21 квіт. 2021 р., 12:28 ]

  12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, це свято присвячене першому польоту людини в космос. До цього дня в нашій школі були проведені різноманітні заходи: прес-конференція " Старт у космос", перегляд відео-презентації «Космонавтика», вікторини, виставка малюнків «Космос очима дітей», перегляд відеофільму про першого космонавта незалежної України, героя України Леоніда Каденюка. Саме завдяки йому, на навколоземній орбіті, вперше, пролунав гімн незалежної України, був розгорнутий національний прапор та побував «Кобзар» Тараса Шевченка. Учні активно брали участь у всіх шкільних заходах, поповнювали свої знання з космонавтики.Корисний сніданок

опубліковано 12 квіт. 2021 р., 03:32 Admin Bobrytsa   [ оновлено 13 квіт. 2021 р., 14:04 ]

    07 квітня - Всесвітній день здоров'я
Здоров'я – найбільша цінність нашого життя. Однак саме до нього ми часто ставимося найбільш легковажно. Стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя – далеко не весь перелік того, чим людина його губить. Саме тому, з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою у нашій школі пройшов фотоконкурс " Корисний сніданок" 🥗
Тож, у Всесвітній день здоров’я бажаємо всім його надійного зберігання. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!
У загадковому і чудовому місті...

опубліковано 6 квіт. 2021 р., 00:19 Admin Bobrytsa   [ оновлено 9 квіт. 2021 р., 17:44 ]

    02 квітня  учні 1 класу побували на екскурсії у незвичайному і загадковому місті під назвою «Бібліотека».Свої перші кроки діти почали із знайомства з бібліотекою, їх здивувала величезна кількість книг та журналів. Вони дізналися, що у кожної книги є своє місце, всі герої книг живуть тут дружно і «чекають», коли до них прийдуть маленькі читачі. Бібліотекар Любов Іванівна зацікавила кожного та підібрала  книгу до душі. Всі стали читачами бібліотеки.
КЗ "Бобрицький ліцей"Нові знайомства, подарунки

опубліковано 5 квіт. 2021 р., 01:54 Admin Bobrytsa   [ оновлено 9 квіт. 2021 р., 17:42 ]

    1 квітня до КЗ "Бобрицький ліцей" з подарунками завітав очільник Благодійної організації «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», ініціатор та організатор загальнонаціональних акцій "Сім чудес України", "Сім природних чудес України", "Сім чудес України: замки, фортеці, палаци" та "Сім чудес Києва", а також віце-президент Національного олімпійського комітету України Микола Томенко.1-10 of 29