НОВИНИ‎ > ‎

2021

Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ

опубліковано 11 жовт. 2021 р., 04:10 Admin Bobrytsa

       Тема уроку "Як довідатися про минуле?". Учні 3 класу провели пошукову роботу та представили результати праці у класі. Ось творча робота "Рослини і тварини давніх часів", виконали учні і учениці разом зі своєю вчителькою Ломакою Людмилою Василівною.ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТВАРИН (4 жовтня)

опубліковано 4 жовт. 2021 р., 07:04 Admin Bobrytsa   [ оновлено 11 жовт. 2021 р., 04:04 ]

        Всесвітній день тварин - це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислитися про екологічну ситуацію в усьому світі. Відзначення Всесвітнього дня тварин - це вчергове нагадати про те, що люди - сусіди та друзі живих істот. Ідея проведення подібного дня прижилася в усьому світі, і у 2008 році різні заходи, присвячені цій даті, пройшли вже у 66 країнах світу.
Пам'ятаймо, що всім братам нашим меншим потрібна турбота, ласка і наша ЛЮБОВ!

        Дітям нашого закладу цікаво, весело було брати участь у фотоконкурсі "Я і моя улюблена тварина", виставці малюнків "Лапи, вуса, хвіст" (1 - 4 кл.), диспуті "Ми у відповіді за тих, кого приручили" (5 - 9 кл.).
ДНІ ВШАНУВАННЯ 80-Х РОКОВИН ТРАГЕДІЇЇ БАБИНОГО ЯРУ (29 - 30 вересня)

опубліковано 4 жовт. 2021 р., 06:44 Admin Bobrytsa   [ оновлено 5 жовт. 2021 р., 12:11 ]

        29 -30 вересня виповнилося 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення - майже 34 тисячі київських євреїв. 
        Бабин Яр сьогодні - це місце пам'яті, яке стало відомим на весь світ символом нацистських злочинів проти цивільного населення під час Другої світової війни, символом Голокосту.
        Бабин Яр - це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі. І тому українці не мають права забувати про неї так само, як і євреї.
В нашому закладі було проведено: національний урок пам'яті "Найжорстокіший злочин XX століття: пам'ять не вмирає" (9 - 11 кл), години пам'яті (5 - 8 кл).АКТИВНІ ПАРКИ - ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ

опубліковано 3 жовт. 2021 р., 04:58 Admin Bobrytsa   [ оновлено 5 жовт. 2021 р., 12:14 ]

        В рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського "Здорова Україна" в нашому селі Бобриця було розташовано спортивну інфраструктуру для активного відпочинку місцевих мешканців. Головна фішка цього майданчика - наявність сучасних табличок з QR-кодами, просканувавши які можна побачити відео-уроки тренувань з відомими спортсменами і займатися самостійно без тренера.
        2 жовтня було відкриття локації. Звичайно, найактивнішими були учні нашого ліцею. Під керівництвом начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Бабенко Анни Миколаївни, на відкритті парку були і руханка, і вірші, і вітальні слова гостей свята та голови територіальної громади Штефан О.В. Море сюрпризів і подарунків для учасників дійства.
        Нехай новинка прийдеться до душі нашим учням та односельцям!!!
        Тренуймося тут!!!АНСАМБЛЬ "ГОРЛИЦЯ"

опубліковано 3 жовт. 2021 р., 04:55 Admin Bobrytsa   [ оновлено 5 жовт. 2021 р., 15:48 ]

        Нещодавно в нашому селі Бобриця був створений ансамбль "Горлиця".  Наші талановиті вчителі є учасниками цього аматорського колективу, керівником - наш вчитель музичного мистецтва Павленко Олександр Васильович. До колективу входять іще наші горлички - вчителі: Ломака Людмила Василівна, Дерев'янко Ганна Василівна, Куран Галина Миколаївна, Постернак Людмила Володимирівна (теж наша вчителька в минулому), водій шкільного автобуса Довгаль Микола Григорович. Ініціатор створення колективу - Васянович Неоніла Кузьмівна. 

        Колектив ще зовсім молодий, але вже побував на не одному мистецькому святі. 
        Процвітання вам, наші горлички, творчих злетів!!!


Учасники Першого регіонального туру обласного мистецького свята "Мистецька толока" с. Червона СлободаДень села Григорівка. Свято у форматі "Душа в душу".

БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ "СТОП, БУЛІНГ!"

опубліковано 3 жовт. 2021 р., 04:54 Admin Bobrytsa   [ оновлено 13 жовт. 2021 р., 04:29 ]

        Усі люди різняться між собою. Одні мають білий колір шкіри, інші - чорний або жовтий. Одні люди високі, а інші - невисокі. Одні - стрункі, а інші - повні. Люди звертають увагу на відмінності, але це не означає, що хтось є кращим за інших.
        Мотивацією до булінгу або цькування стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість, боротьба за владу, потреба підпорядкування лідерові, самоствердження.
        Відмінності доповнюють і збагачують суспільство. Щоб жити в світі, людя
        Пропедевтичними заходами в нашому закладі були: інформаційне повідомлення "Як впоратись самостійно, коли тебе цькують" (1 - 4 кл.), розв'язування ситуаційних задач (1 - 4кл.), година спілкування "Булінг. Мій світ без насильства" (5 - 7кл.), бесіда "Булінг в освітньому середовищі" (8 - 11кл.)

КВІТУЧЕ, ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

опубліковано 3 жовт. 2021 р., 04:53 Admin Bobrytsa   [ оновлено 13 жовт. 2021 р., 04:04 ]

          Світ навколо нас привабливий і цікавий. Живемо у ньому, немов у рідній домівці, бо ми теж частинка цієї природи. А щоб нам було тут затишно і добре, то треба поводитися мудро, оберігати довкілля, бо без нього ми не зможемо жити. Треба допомагати природі відновлювати свої сили! 
         "Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять", - говорить народна мудрість. Її підтримують учні нашого ліцею.
        Шкільні заходи: акція "Подаруй вазон школі", екологічний десант на території закладу "Ми - в природі, природа - в нас", трудова акція "Життя - без сміття", акція "Поспішайте робити добро", екологічний десант "Наш двір - наша турбота" (9 - 11 кл.), акція "Наш квітник - найкращий" (10 клас), година спілкування "Доторкнуся душею до подвигу" (упорядкування братської могили (8 клас)).


ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ (01.10)

опубліковано 3 жовт. 2021 р., 04:52 Admin Bobrytsa   [ оновлено 5 жовт. 2021 р., 16:14 ]

      
  УЧИТЕЛЮ! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу  непросту.
Ми вам сьогодні дякуємо дуже
За вашу працю вчительську святу!

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить..
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.
Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать...

Такі слова у відеовітанні звучали для вчителів нашого ліцею від вдячних учнів.


МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК "КРАЄЗНАВСТВО В ШКІЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ: НОВІ ТРАДИЦІЇ ТА ЦІННОСТІ"

опубліковано 3 жовт. 2021 р., 04:50 Admin Bobrytsa   [ оновлено 5 жовт. 2021 р., 16:17 ]

        Головна мета Всеукраїнського місячника - сприяння поглибленню пізнавального інтересу учнів до рідного краю як складової України, виховання в них поваги і шанобливого ставлення до історико - культурної спадщини, пробудженню почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини.

Заходи місячника: фотоконкурс "Край у фотооб'єктиві" (5 - 7 кл.), круглий стіл "Мій край - моя історія жива" (8 - 11 кл.), конкурс віршів "Про природу тихим словом" (1 - 4 кл.), книжкова виставка "Блакитні очі Батьківщини", виставка - реклама "Нові матеріали про рідний край".МІСЯЧНИК "ДОШКІЛЛЯ"

опубліковано 3 жовт. 2021 р., 04:30 Admin Bobrytsa   [ оновлено 5 жовт. 2021 р., 16:20 ]

        Цікаво і весело проводять у дитячому садочку "Сонечко" його вихованці. А ВІта Іванівна і Вікторія Миколаївна докладають усіх зусиль, щоб навчити, виховати, допомогти кожному своєму малятку.

1-10 of 72