2. НОВИНИ‎ > ‎2020‎ > ‎

Про закінчення 2019-2020 навчального року

опубліковано 28 квіт. 2020 р., 16:45 Admin Bobrytsa   [ оновлено 28 квіт. 2020 р., 16:49 ]

22 квітня 2020 року відбулася онлайн конференція з питань закінчення 2019-2020 навчального року, під час якої в.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій відповіла на ті питання, які хвилюють освітян, учнів та батьків.

            Українські школярі цього навчального року вже не повернуться до звичного навчання у школах. Навчання триватиме до кінця травня у дистанційній формі.

            Однак, для випускників 11 класів, які повинні скласти тести зовнішнього незалежного оцінювання, навчальний рік не завершиться.

            Навчальний процес для учнів усіх класів, крім 11-го, закінчується відповідно до прийнятої структури навчального року, яка ухвалюється педагогічною радою школи. Тому ми працюємо з використанням дистанційних технологій з учнями до закінчення травня. Окрім того, в.о. міністра освіти і науки подякувала учителям і батькам за організацію і включення у процес дистанційного навчання школярів.

            Підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів буде проведено з урахуванням результатів оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання за ІІ семестр та оцінок за І семестр.

            Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів буде завершено не пізніше 15 червня 2020 року.

            Учням 1-8-х і 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 н. р.

            Для учнів 1-х, 2-х, 3-х пілотних класів початкової школи буде застосовано формувальне та підсумкове оцінювання. Для учнів 3 – 4-х класів початкової школи, базової та профільної школи – поточне, формувальне та підсумкове (тематичне, семестрове, річне) оцінювання.

            При цьому в умовах карантину підсумкове оцінювання буде здійснюватися віддалено.

            Відповідно до наказу МОН від 30 березня 2020 року № 463 учнів 4-х та 9-х класів звільнено від державної підсумкової атестації незалежно від форми навчання.

            Учні 11-х класів складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

            Підсумкове оцінювання учнів, які здобувають освіту за однією з індивідуальних форм (педагогічний патронаж, сімейна (домашня), екстернат) також буде здійснено з використанням технологій дистанційного навчання.

            З метою запобігання поширенню COVID-19, у 2019/2020 навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема — останні дзвоники та випускні вечори.

Шановні колеги, учні, батьки!

            Карантин поставив перед всіма нами нові виклики, але, разом із тим, мотивує не боятися перейти на «ти» з сучасними освітніми технологіями. Настане час, коли карантин завершиться, а ми повернемось у класи. Наш педагогічний колектив докладе максимум зусиль, щоб повторити та узагальнити навчальний матеріал, який вивчався дистанційно.

            Тож продовжуємо навчатися, займатися спортом, улюбленими справами, самовдосконалюватися! Залишаймося вдома заради себе та своїх близьких
Comments