2. НОВИНИ‎ > ‎2020‎ > ‎

Дистанційна освіта

опубліковано 8 квіт. 2020 р., 16:25 Admin Bobrytsa   [ оновлено 8 квіт. 2020 р., 16:36 ]
Дорогі  учні Бобрицького ліцею 
Глибокоповажні батьки наших ліцеїстів!

 
   Згідно з наказом МОН України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу COVID-19» адміністрації ліцею доручено під час карантину забезпечити виконання освітніх програм в нашому ЗЗСО, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладу освіти її здобувачами. Матеріали та завдання до дистанційних занять розміщено у розділі ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. Тож сьогодні кожен педагог ліцею самостійно організовує дистанційне навчання, маючи повну свободу у виборі технологій та платформ для освіти. 


    Мудрі поради педагогів та підтримка й увага батьків дасть позитивний результат, адже нині наші вихованці мають перебувати не на спортивному чи ігровому майданчику з друзями, а вдома, у родинному колі.
Ми переконані, що лише люблячі батьки не забувають і про розвантажувальні вправи релаксійного характеру, які можуть не стосуватися навчального предмета, але позитивно впливатимуть на відновлення психоемоційного стану дитини.

    Дорогі діти, батьки, колеги, пам’ятаймо: найголовніше на сьогодні – розпочати заняття після карантину в тому складі, як і до його початку. Бережіть себе та своїх близьких!


З повагою
адміністрація ліцею
Comments