НОВИНИ


Відкритий урок в 1 класі

опубліковано Світлана Мостова

Тема тижня Таємниці космосу
Тема дня      Парад планет

     Під час відкритого уроку було застосовано багато цікавих форм і методів роботи, Особливо цікаво проведено рухливі ігри "Сонячна родина", "Космонавти", вправи "Солодкий комплімент", "Так чи ні?"

     

    ВІдкритий урок 1 клас " Я досліджую світ"

опубліковано Світлана Мостова

     Тема тижня "Таємниці космосу" 
    Тема дня     "Парад планет"
   Під час уроку вчителька використала багато цікавих методів і форм роботи. 
Особливо дітям сподобалася гра "Сонячна родина", рухлива гра "Космонавти", 
вправа з lEGO "Так чи ні?", вправа "Солодкий комплімент".

       

      

Тиждень правових знань

опубліковано 12 груд. 2019 р., 05:00 Світлана Мостова

    В рамках тижня правових знань для учнів 5-11 класів було проведено правовий відеоурок "Історія прав людини" та правовий практикум "Ти і поліція".


        
   

"Олімпійське лелеченя"

опубліковано 12 груд. 2019 р., 03:36 Світлана Мостова

      Команда "Чемпіони"  нашої школи вибороли ІІ місце у районному етапі спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя".


        
   

День української хустки

опубліковано 9 груд. 2019 р., 05:23 Світлана Мостова

         


     

       

   

Міжнародний день волонтера у школі!

опубліковано 6 груд. 2019 р., 02:04 Світлана Мостова

  

Сьогодні волонтерство стало в Україні затребуваним, як ніколи, адже направленої  допомоги окремих добровольців та волонтерських організацій  потребують солдати нашої армії та їхні родини. Не залишились осторонь  учні, батьки та вчителі  школи, які долучилися до благодійної акції « Допоможімо захисникам».

5 грудня у школі відбувся виховний захід, присвячена Дню волонтера, на який  було запрошено учасницю бойових дій, волонтерку Хапучіну Аллу Юріївну та волонтерку Лугову Олену, людину творчу, яка із звичайних клаптиків тканини створює незвичайні картини. Приємно всіх  вразила ця зустріч, на якій учні з уст волонтерів змогли дізнатися багато цікавого про їх нелегку працю.

Діти привітали волонтерів зі святом та подарували їм слова вдячності, душевні пісні, квіти за їхню небайдужість. відданість своєму покликанню. Ця зустріч надихнула всіх на нові благодійні справи, сприяла підвищенню мотивації до волонтерської діяльності учнів школи.

       

       

      

                                        

Заходи до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

опубліковано 3 груд. 2019 р., 01:36 Світлана Мостова    1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. 

          Всесвітній день боротьби зі СНІДом почали відзначати з 1988 році. Тоді міністри охорони здоров'я всіх країн закликали до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку. За інформацією ООН, за минулих п'ять років виявлені випадки зараження ВІЛ зменшилось на 20%. Натомість, в Україні цей показник досі високий. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією.

          2 грудня в школі провели інформаційний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими та боротьби зі СНІДом. Цього дня відбулися заходи, якими були охоплені всі учні школи.

   

Загальношкільні збори-зустріч

опубліковано 3 груд. 2019 р., 01:16 Світлана Мостова

      29 листопада відбулася зустріч учнів, батьків, вчителів з завідувачем сектором з питань опіки, піклування та усиновлення Білою Людмилою Олексіївною та інспектором з ювенальної превенції Канівського відділення  поліції Друзь Юлією Володимирівною. Батьки, діти були ознайомлені зі своїми правами та обов'язками.       

        Після проведеної бесіди з працівниками ювенальної превенції, присутні  зрозуміли одну річ: завжди треба думати про наслідки до того, як зробити якусь дію, бо за все є своя відповідальність. 
       Також виступила президент школи Білан Валентина з пропозиціями щодо урізноманітнення шкільного життя.      Ми вдячні тим людям, які проводять роботу з молоддю, особливо поліцейським.


І тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020"

опубліковано 2 груд. 2019 р., 02:53 Світлана Мостова   [ оновлено 2 груд. 2019 р., 03:40 ]

       7 та 8 листопада вчитель початкових класів Оноко Людмила Володимирівна взяла  участь у змаганнях  І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020" (номінація "Початкова освіта").  Конкурс складався з трьох випробувань: дистанційного тестування, практичної роботи та уроку. 
     Члени журі відзначили різноманітність використання прийомів і методів навчання, вдалу реалізацію дидактичних принципів на уроках, позитивну психологічну атмосферу створену вчителем.
    За результатами зонального І туру Людмила Володимирівна Оноко стала лауреатом конкурсу.
 


Загальношкільна зустріч!!!

опубліковано 28 лист. 2019 р., 03:48 Світлана Мостова


Запрошуємо батьків на загальношкільну зустріч з працівниками соціальної служби
 по захисту прав дітей та учителями, яка відбудеться 
29 листопада 2019 року о 14.00 в Бобрицькому НВК.

1-10 of 41