Наш ліцей                                               З ІСТОРІЇ ЛІЦЕЮ


 

   

Школа - це перші кроки до знань, перша вершина яку довелося здолати кожному, це щемний спогад про такі далекі, і такі солодкі дитячі миті людського життя.

Вперше в Бобриці школа була відкрита в 1905 році. Школа була трирічна церковноприходська. Учителем в усіх класах був Полішко Федір Олександрович, який здобув освіту в Канівській гімназії.

В роки Великої Вітчизняної війни стара дореволюційна школа була повністю знищена під час жорстоких боїв. І діти після війни навчалися у пристосованих приміщеннях.

У 1950 році силами громади села була споруджена школа "лєпка". ЇЇ прозвали так бо зроблена була з глиняних вальків, тобто зліплена з глини.

З 1958 року бобрицькі школярі почати опановувати знання уже у восьмирічці. День 1 вересня 1974 року став пам`ятним не тільки для бобрицької дітлашні, а й для всього села. Саме тоді було відкрито нову восьмирічну школу, директором був Гордієнко Володимир Терентійович, який віддав освіті більше як 40 років життя.

У 1981 році школа стала середньою, а у 1983 році відбувся перший її випуск. Директором був Бреус Іван Петрович, який сьогодні на заслуженому відпочинку.

Пам`ять про тих , хто ціною власного життя захистив рідну землю від ворогів, свято бережуть у Бобрицькій школі. Тут створили зал Бойової слави, який  є центром патріотичного виховання підростаючого покоління. Сьогодні сільська школа - це не лише географічне поняття. Вона по праву стала своєрідним центром організації дозвілля сільської молоді, зрештою,центром відродження національних традицій, народної та козацької педагогіки. Гарна школа на селі - наочне свідчення добробуту і соціального благополуччя суспільства, мудрості місцевої влади, міцності селянської родини. Такою є Бобрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. А відповідного статусу цей навчальний заклад набув у 1980 році - через 75 років від заснування.  
Продовжуємо збирати гроші на проєкт. 
До збору долучилися вчителі і працівники нашого ліцею.


З 08.11 - 12.11 в нашому закладі проходить тиждень української писемності і мови. Проведено години спілкування "Мова моя українська, батьківська, материнська" (1 - 4 кл.), "Не цураймось мови" (5 - 11 кл.)
9 листопада в День української писемності та мови проведено XXII Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика (I етап - 3 - 8 кл.). Всеукраїнський радіодиктант національної єдності писали вчителі і учні 9 - 11 класів.
01.11 - 05.11 Тиждень утвердження принципів загальнолюдської моралі "Любов і доброта - основні ідеали справжньої людини"
Година спілкування "Добротою себе перевір" (1 - 4 кл.), "Моральний ідеал і його місце в житті людини" (5 - 11 кл.). Ділова гра на розвиток уміння аналізувати конфлікт "Скарга" (8 - 11 кл.)
15.11 - 19.11 Тиждень толерантності і добрих справ "До серця йде лиш те, що йде від серця"
Уроки гарної поведінки "Гарно дружити - значить правду..." (1 - 4 кл.), конкурс малюнків "Акварелі доброти" (1 - 11 кл.), година роздумів "Толерантність - мистецтво співжиття" (5 - 7 кл.), година спілкування "Озирнись на свій вчинок" (8 - 11 кл.)
ДНІ ВШАНУВАННЯ 80-Х РОКОВИН ТРАГЕДІЇЇ БАБИНОГО ЯРУ 

29 -30 вересня виповнилося 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення - майже 34 тисячі київських євреїв.
Бабин Яр сьогодні - це місце пам'яті, яке стало відомим на весь світ символом нацистських злочинів проти цивільного населення під час Другої світової війни, символом Голокосту.
Слід здійснити вхід, щоб додати видимі лише для вас ґаджети